Masáže

Zen Shiatsu

Zen Shiatsu je japonská léčivá masáž , kdy se užívá především tlaku, protahování a propojování energetických míst na těle. Masáž navozuje stav tělesné a duševní pohody. Aktivuje přirozený samoléčebný proces a to nejen na tělesné úrovni, také v mysli, emocích a cítění.

Více o Zen Shiatsu →

Regenerační masáž

Klasická regenerační masáž s použitím oleje. Masáž se provádí buď celková, nebo se zaměřením na potřebné partie, uvolnění šíje a krční páteře, masáž zad, nohou, nebo hlavy. Masáž lze kombinovat s dalšími kůrami (masáž s terapií, reflexní terapie, aromaterapie)

Regenerační masáž →

Aroma masáž

Aroma masáž je jemná relaxační masáž s využitím aromaterapie – účinků přírodních esenciálních olejů. Masáž navozuje hluboké uvolnění, působí terapeuticky nejen na tělo, ale i na duši, podporuje procesy léčení i osobní inspirace.

Aroma masáž →


Poradenství

Celostní harmonizační poradenství pro lepší zdraví, životní záměr a svobodné prožívání, podle diagnostiky 5 elementů, řeči těla a psychosomatických souvislostí s životním nastavením. Poradenství probíhá formou rozhovoru a terapie. Využívám metody pracující s relaxací a podvědomím, individuální konstelace a koučink.

Viz : Poradenství →